Mikołajki? Święta? Daj sobie udany czas. Kup nasz zestaw aktywności w domu i na dworze.

Podaruj sobie czas z rodziną - my zajęliśmy się resztą.

Brakuje Ci spotkania świątecznego w firmie? Zawsze spotykałaś się z przyjaciółmi, a może organizowałaś pieczenie pierniczków u siebie w domu?
W tym roku, z wiadomych względów, wolisz spędzić je w węższym gronie lub szukasz atrakcyjnego pomysłu na wspólną rodzinną aktywność? Nic prostszego - nasza propozycja oszczędzi Twój czas, który będziesz mogła przeznaczyć na najprzyjemniejszą część: wspólną zabawę i piernikowe aktywności.

Przygotowaliśmy 3 pakiety, dzięki którym w łatwy sposób zorganizujesz atrakcyjną imprezę w rodzinnym gronie. Na samym dole opisaliśmy w jaki sposób realizujemy zamówienia.

NASZE WSPANIAŁE PAKIETY, KTÓRE OSZCZĘDZAJĄ TWÓJ CZAS (i nerwy):

 1. ZESTAW AKTYWNI NA DWORZE.MIKOŁAJKOWA GRA TERENOWA. Wyślemy Ci karty, z którymi zorganizujesz sama atrakcyjną grę dla dzieci. Przeczytaj o tym zestawie tutaj. Koszt: 45,00 zł 40,50 zł plus koszty wysyłki - cena do 29.11.2020. Kup tutaj z rabatem 10 %.
 2. ZESTAW AKTYWNA PACZKA: AKTYWNI NA DWORZE I W KUCHNI
  Zawiera karty do Mikołajkowej gry terenowej i gotowe ciasto do samodzielnego zrobienia pierników wraz z dodatkami. Przeczytaj o tym zestawie tutaj. Koszt:  99,00 zł 89,10 zł plus koszty wysyłki - cena do 29.11.2020. Kup tutaj z rabatem 10%.
 3. ZESTAW AKTYWNA PACZKA: AKTYWNY NA DWORZE I W KUCHNI Z FILMEM INSTRUKTAŻOWYM NAGRANYM Z DZIEĆMI. Zawiera karty do Mikołajkowej gry terenowej, gotowe ciasto do samodzielnego zrobienia pierników wraz z dodatkami oraz dostęp do filmu, na którym zobaczysz jak robimy z dziećmi pierniczki, z całym procesem przygotowania, szybko i w dobrej atmosferze. Przeczytaj o tym zestawie tutaj. Koszt:  129,00 zł 116,10 zł plus koszty wysyłki - cena do 29.11.2020. Kup tutaj z rabatem 10%.

SPOSÓB REALIZACJI ZAMÓWIEŃ:

 1. Pakiety sprzedajemy w formie przedsprzedaży do 29 listopada- zamawiasz i  płacisz teraz a my na początku grudnia realizujemy dostawę, tak aby przesyłka dotarła na Mikołajki.
 2. Tylko do 29 listopada możesz zamówić wybrany pakiet z 10% rabatem.
 3. Do 11 grudnia możesz zamówić wybrany pakiet w cenie regularnej, a my wyślemy przesyłkę po 14 grudnia.
 4. Przedmiotem jednego z pakietów jest gotowe domowe ciasto przeznaczone do pieczenia pierników dekoracyjnych, wykonane bezpośrednio na maksimum 24 godz. przed wysyłką.
 5. Ty kupujesz nasz pakiet a my wspieramy Fundację Kosmos. Od każdego zakupionego pakiety przeznaczymy: 3 zł za pakiet nr 1; 4 zł za pakiet nr 2; 5 zł za pakiet nr 3.
 6. Pakiety są sprzedawane poprzez sklep zewnętrzny www.1koszyk.pl.
 7. Cała oferta znajdująca się na witrynie Warszawskie Gry Miejskie jest realizowana przez firmę Sea Guide Barbara Kotarba.