GRA PO-ŚWIĄTECZNYCH TROPICIELI

W pewien zimowy wieczór, pomocnicy Świętego Mikołaja przyozdobili Warszawę świątecznymi dekoracjami, zostawiając bombki, choinki i złote gwiazdki w różnych ciekawych miejscach Starego i Nowego Miasta. Możesz je obejrzeć jeszcze przez kilka tygodni. Nie zwlekaj i wybierz się ich tropem aby sprawdzić jaki im to wyszło.

Weź udział w bezkontaktowej grze miejskiej! Podążaj trasą, którą przemieszczali się pomocnicy Mikołaja, wytrop miejsca w których byli i sprawdź co w nich pozostawili. Niech bystre oko uważnie śledzi mapę a wówczas Twoja wizyta na Starym Mieście zamieni się w ciekawą, bezpieczną przygodę.
Pamiętaj, aby zapewnić dzieciom drobne nagrody za udział w grze. Dzieci najbardziej lubią słodką niespodziankę, gorącą czekoladę, ozdobne naklejki, kolorowe długopisy itp. Z nagrodą na zakończenie gra będzie jeszcze bardziej udana. 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Jak wziąć udział w grze?:

1.    Wejdź na podany poniżej link (możesz go skopiować i wkleić do przeglądarki), pobierz przygotowaną mapę z pytaniami lub działaj na mapie w trybie online. Link będzie dostępny w dn. od 10 do 24.01.2021 do godz. 22:00. Miejsca/punkty z pytaniami oznaczone zostały pinezką w kolorze fioletowym. 

LINK DO MAPY Z PYTANIAMI NIEZBĘDNEJ DO PRZEPROWADZENIA GRY ZNAJDUJE SIĘ PONIŻEJ:

 https://www.google.com/maps/d/u/0/viewer?mid=1uNN7H8ITibA_wEkIAnI_38FmOP6ShQnb&ll=52.24972685278276%2C21.0110942&z=15

2.    Wyrusz na trasę z dowolnego punktu oznaczonego na mapie,
3.    Baw się dobrze. Będzie nam miło, jeśli podzielisz się z nami swoją relacją z gry oznaczając nasz profil na Facebooku @GryMiejskieWarszawa lub Instagramie @warszawskiegrymiejskie.

Możesz również wysłać swoje zdjęcie z gry na nasz profil na Facebooku: www.facebook.com/GryMiejskieWarszawa.

4.    Jeśli chcesz wziąć udział w naszym konkursie zrób w trakcie gry 1 zdjęcie, które wg Ciebie najlepiej oddaje tytuł gry „Po-świąteczni Tropiciele” i wyślij je na nasz facebookowy profil @GryMiejskieWarszawa.

Rodzicu/opiekunie, to TY jesteś moderatorem tej zabawy. Grę możesz zacząć i zakończyć w dowolnym miejscu/punkcie. To Ty weryfikujesz poprawność odpowiedzi. My udostępniamy Ci nasze świąteczne pytania dotyczące miejsc i instalacji świątecznych na Starym i Nowym Mieście z częścią Krakowskiego Przedmieścia wraz z mapą, dzięki którym będziesz mógł w dowolny sposób poprowadzić trasę swojego spaceru.

Koniecznie zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami zawartymi w poniższym Regulaminie.

REGULAMIN ORGANIZACYJNY GRY PO-ŚWIĄTECZNI TROPICIELE w Warszawie

  1. Warszawskie Gry Miejskie zarejestrowane pod adresem: ul. Bolesława Podczaszyńskiego 18, 01-867 Warszawa i nr NIP 5211999641 jako Sea Guide Barbara Kotarba, jest pomysłodawcą i organizatorem wydarzenia pt. „GRA PO-ŚWIĄTECZNYCH TROPICIELI”.
  2. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.
  3. Udział Organizatora w wydarzeniu ogranicza się do udostępnienia zainteresowanym mapy z zaznaczonymi punktami, którym przypisane są pytania oraz listę pytań. Uczestnik sam moderuje miejsce startu, zakończenia, przebieg zabawy i poprawność odpowiedzi. Udział w wydarzeniu i możliwość pobrania materiałów do realizacji jest ograniczony w czasie i jest możliwy w dniach 10.01.2021 do 24.01.2021.
  4. Do wzięcia udziału w grze potrzebny jest własny telefon z dostępem do internetu i korzystnie on-line z mapy z pytaniami ze wskazanej strony www.
  5. Każdy uczestnik gry może wziąć udział w konkursie. W tym celu do dn. 24.01.2021r do godz. 23:59 należy przesłać na facebookowy profil organizatora @GryMiejskieWarszawa zdjęcie najbardziej oddające tytuł "Gra Po-świątecznych Tropicieli”. Autor zdjęcia, które do dn.28.01.2021 r. do godz. 12:00 uzyska najwięcej polubień, otrzyma nagrodę od Organizatora w postaci „Mikołajkowej gry terenowej” autorstwa Warszawskich Gier Miejskich. Organizator prześle wygraną na własny koszt. W przypadku uzyskania przez więcej niż jednego uczestnika, takiej samej liczby polubień o przyznaniu nagrody zdecyduje Organizator.
  6. Wydarzenie jest bezobsługowe i ma charakter bezkontaktowy. Podczas wydarzenia nie jest wymagany wstęp do żadnych obiektów ani przemieszczanie się komunikacją.
  7. Wydarzenie dedykowane jest rodzicom/opiekunom z dziećmi do ok 12 lat, ale nie wyklucza to udziału innych chętnych osób. Osoby niepełnoletnie podczas udziału w wydarzeniu, powinny znajdować się pod opieką rodzica/opiekuna.
  8. Mając na uwadze obecne realia epidemiologiczne wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązania są do przestrzegania obowiązujących na dany dzień przepisów i zaleceń dotyczących COVID-19.
  9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zachowanie uczestników wydarzenia oraz następstwa z niego wynikające w tym za wypadki losowe, w szczególności chwilowy lub stały uszczerbek na zdrowiu i wypadki śmiertelne.
  10. Uczestnik biorąc udział w wydarzeniu jednocześnie wyraża zgodę na ewentualne zarejestrowanie gry przez Organizatora w formie fotografii oraz filmu reportażowego. Organizatorowi przysługuje nieograniczone w czasie i przestrzeni terytorialnej nieodpłatne prawo do wykorzystywania fotografii oraz filmu wyłącznie w celach związanych z działalnością Organizator, w szczególności poprzez publikację ww. materiałów na własnych stronach www, w mediach społecznościowych oraz własnych kanałach informacyjnych. Ewentualne wykorzystanie ww. materiałów odbywać się będzie z poszanowaniem godności i etyką.