KONCERT CHOPINOWSKI

KONCERT CHOPINOWSKI
Chopin Point Warsaw to miejsce leżące w sercu Warszawy na szlaku chopinowskim. Znajdujemy się w historycznym budynku przy ul. Krakowskie Przedmieście 62, w którym kompozytor w wieku 13 lat zagrał koncert. Kameralna przestrzeń inspirowana formułą salonów, w jakich grywał kompozytor, sprzyja relaksowi i poszerzeniu wiedzy o kompozytorze.

Codzienne koncerty Chopinowskie, które odbywają się o godz. 19:00 są wspaniałą okazją, by podzielić się z gośćmi magią muzyki Fryderyka Chopina w wykonaniu wybitnych pianistów. Poza muzyką, goście poznają również nutę polskiego tradycyjnego trunku, którym częstujemy przy każdym koncercie.

W ciągu dnia jesteśmy przyjaznym miejscem, które oferuje znakomitą kawę i specjały inspirowane smakami znanymi F. Chopinowi, a także pozwala lepiej poznać go jako człowieka, mieszkańca Warszawy.

W Chopin Point Warsaw na życzenie możemy zorganizować prywatny recital Chopinowski. Jest to propozycja, która podnosi rangę spotkania biznesowego, a także uatrakcyjnia wizytę zagranicznych gości. Takie spotkania na życzenie klientów łączymy z propozycją kateringową w konwencji wydarzenia.

Koncerty Chopinowskie organizujemy również dla grup turystycznych.

Chopin Point Warsaw powstał z potrzeby popularyzowania Fryderyka Chopina jako wybitnego kompozytora oraz jako człowieka.

Szczegóły dotyczące koncertów znajdziesz na stronie Chopin Point Warsaw

 

Miejsce koncertów:
Krakowskie Przedmieście 62
00-322 Warszawa
kom: +48 601 808 392
info@chopin.events