Testimonials

W lipcu bieżącego roku poszukiwaliśmy firmy, która przeprowadziłaby dla praktykantów spotkanie integracyjne w formie gry miejskiej.
Wśród kilku ofert, zdecydowanie wyróżniała się oferta Warszawskich Gier Miejskich (...) widocznym indywidualnym podejściem do przedstawionych przez naszą firmę potrzeb.
Uważamy, że gra była przygotowana i przeprowadzona w sposób profesjonalny, a obsługa zarówno na poziomie ustalania szczegółów oferty, jak i realizacji, zaangażowana.
Z przyjemnością polecamy współpracę z grupą Warszawskie Gry Miejskie (...) przy organizacji niebanalnych wydarzeń firmowych.

Kamila Wilczek, Młodszy Specjalista ds. Rozwoju Zasobów Ludzkich

On December 2014 Warszawskie Gry Miejskie prepared our annual team building activity (seasonal theme).

In addition to integration, one of its objectives was to present various Christmas traditions of both nations.

We were satisfied with the program. Diversity of proposed tasks, involvement of participants, and proposing sport acivities met our requests. And holding all in convention of Christmas was an appriopriate introduction to the dinner.

We can recommend cooperation with Mrs Barbara Kotarba and Warszawskie Gry Miejskie at various corporate events.

Guusje Korthals Altes, Head of Economic Department

Barbara Kotarba (...) właściciel witryny www.warszawskiegrymiejskie.pl przeprowadziła dla pracowników naszej firmy integrację w formie gry miejskiej pt. "Mroczny przedmiot pożądania - powrót do czasów PRL".

W wydarzeniu wzięły udział 103 osoby - etatowi pracownicy, jak również współpracujący z nami nauczyciele - native speakers, osoby różnych narodowości, w szerokim przekroju wiekowym.

Uważamy, że gra była przygotowana i przeprowadzona w sposób profesjonalny, jednocześnie polecamy Barbarę Kotarbę do współpracy przy organizowaniu wydarzeń firmowych.

Karolina Szlasa , Head of Communications
http://britishcouncil.pl

Od początku współpracy pani Barbara Kotarba wykazywała się ogromnym profesjonalizmem i znajomością tematu gier miejskich. Specjalnie dla naszej firmy została ułożona gra na warszawskiej Pradze - zgodnie z naszymi oczekiwaniami.(...)
Na etapie organizacji imprezy (...) na bieżąco odpowiadała na nasze pytania oraz doradzała - wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie i zawsze uwzględniając nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo zadowolenie z poziomu usług i serdecznie polecamy skorzystanie z usług pani Barbary Kotarby (www.warszawskiegrymiejskie.pl).

Adam Czarnecki, Wiceprezes Zarządu
http://www.arc.com.pl