TO MISIE PODOBA
Gra miejska „TO MISIE PODOBA” – rodzinna aktywność na Dzień Dziecka na powietrzu!
Terminy: 29 i 30 maja 2021 r.

Zabierz swoje dzieci i ulubioną misiową przytulankę na trasę rodzinnej gry miejskiej w poszukiwaniu bajkowych misiów, które czekają na warszawskiej Starówce w miejscach przyjaznych dzieciom. Ta gra to najlepsza propozycja tego roku na Dzień Dziecka w Warszawie. Poniżej dowiesz się dlaczego.

Odszukaj miejsca, w których dzieci są mile widziane - odnajdź karty z bajkowymi misiami i rozwiąż z dziećmi przygotowane zadania. Zapewnisz całej rodzinie aktywny, bezpieczny i ciekawie spędzony czas na powietrzu biorąc udział w naszej grze w ten wyjątkowy dzień - Dzień Dziecka. To bezkontaktowa zabawa z zadaniami, która niezależnie od aktualnej sytuacji musi się udać!
Nie wchodzisz do żadnych obiektów, każda rodzina indywidualnie bierze udział w grze, idąc w swoim tempie i trzymając stosowny dystans.
Jakie jest ryzyko odwołania tej gry? Istnieje tylko w sytuacji, gdyby wprowadzono zakaz opuszczania domów. Co więcej, w cenie 1 biletu zyskujesz dostęp do gry dla całej rodziny!

Co będzie Ci potrzebne?: długopis i ew. ulubiona misiowa przytulanka, która umili dzieciom poszukiwania.

Zakup biletu na grę: www.kupbilecik.pl/baza/8443/Warszawskie+Gry+Miejskie

Kilka informacji o grze TO MISIE PODOBA:

  1.  terminy gry: do wyboru 29 lub 30 maja 2021 r.
  2.  trasa gry: wiedzie przez warszawską Starówkę (ok. 2 km)
  3.  czas trwania: ok 1.5 h
  4. forma gry: bezkontaktowa, udział w grze nie wymaga wstępu do żadnych obiektów, na trasie gry uczestnicy przemieszczają się wyłącznie w swoich rodzinnych zespołach
  5.  start gry: Chopin Point Warsaw w Galerii Art,  ul. Krakowskie Przedmieście 83, Warszawa (odbiór kart startowych do gry), w grze możesz wystartować w przeciągu 45 min od godziny na którą zakupiłeś bilet
  6. bilety wstępu: obowiązuje 1 rodzaj biletu, cena regularna 70 zł, bilet rodzinny (bez względu na liczbę członków rodziny) - zakup biletu na grę: www.kupbilecik.pl/baza/8443/Warszawskie+Gry+Miejskie
  7. gra dedykowana jest: dzieciom od 3 do ok. 12 roku życia

Link do wydarzenia na FB:  https://fb.me/e/3HVormrXn

Twórca i organizator gry: Warszawskie Gry Miejskie

Partnerzy wydarzenia:

Teatr Małego Widza: www.teatrmalegowidza.pl

Muzeum Domków Lalek, Gier i Zabawek: www.muzeumdomkow.pl

Muzeum Świat Iluzji: www.swiatiluzji.pl

Fundacja Sto Pociech: www.stopociech.pl

Pijalnia czekolady E. Wedel (ul. Krakowskie Przedmieście 45, Warszawa): www.wedelpijalnie.pl

Restauracja Chłopskie Jadło (ul. Krakowskie Przedmieście 64): www.chlopskiejadlo.pl

Udział w grze jest równoznaczny z akceptacją regulaminu gry.
REGULAMIN GRY MIEJSKIEJ „TO MISIE PODOBA”

1.       Twórcą i organizatorem gry miejskiej: „TO MISIE PODOBA” jest marka Warszawskie Gry Miejskie należąca do firmy Sea Guide Barbara Kotarba zarejestrowanej pod adresem: ul. Bolesława Podczaszyńskiego 18, 01-867 Warszawa, nr NIP 5211999641.

2.       Udział w wydarzeniu jest płatny. Obowiązują bilety wstępu.

3.       Obowiązuje jeden rodzaj biletu wstępu: bilet rodzinny (bez względu na liczbę członków rodziny biorących udział w grze).

4.       W ramach każdego zakupionego biletu rodzinnego, kupujący otrzyma jedną kartę startową niezbędną do wzięcia udziału w grze. Karta startowa, w wersji papierowej, wydana zostanie uczestnikowi w dniu wydarzenia, na miejscu startu gry, po okazaniu ważnego biletu upoważniającego do wzięcia udziały w grze.

5.       Zakupu biletu wstępu na grę można dokonać poprzez stronę: www.kupbilecik.pl lub w dniu wydarzenia na miejscu startu w miarę dostępności. Zakupiony bilet jest waży wyłącznie w dniu wydarzenia na wybraną datę i godzinę wskazaną przy jego zakupie.

6.       Zwrotu/wymiany zakupionych online biletów można dokonać wyłącznie poprzez portal, przez który bilet został zakupiony, na warunkach określonych przez operatora portalu.

7.       Trasa gry przebiega przez obszar Starego i Nowego Miasta oraz części ul. Krakowskie Przedmieście (ok. 2 km).

8.       Na trasie gry ulokowanych zostało 6 punktów, w których należy odnaleźć karty z wizerunkami misiów oraz wykonać przypisane zadania. Karty z misiami ulokowane zostały w miejscach ogólnodostępnych, bez konieczności wchodzenia do obiektów.

9.       Do rozwiązania zadań przewidzianych na trasie gry uczestnik potrzebuje własnego długopisu.

10.   Po ukończeniu trasy uczestnik samodzielnie pobiera dyplom-kolorowankę do własnego wydruku. Pobranie dyplomu wymaga zeskanowania kodu QR lub wejścia na określony link, podania adresu email oraz wyrażenia zgody marketingowej.

11.   Organizator nie przewiduje nagród za udział w grze.

12.   Wydarzenie dedykowane jest rodzicom/opiekunom z dziećmi od 3 do ok 12 lat, ale nie wyklucza to udziału innych chętnych osób. Osoby niepełnoletnie podczas udziału w grze, muszą znajdować się pod opieką rodzica/opiekuna.

13.   Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zachowanie uczestników wydarzenia oraz następstwa z niego wynikające w tym za wypadki losowe, w szczególności chwilowy lub stały uszczerbek na zdrowiu i wypadki śmiertelne.

14.   Mając na uwadze obecne realia epidemiologiczne wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązania są do przestrzegania obowiązujących na dany dzień przepisów i zaleceń dotyczących COVID-19.

15.   Uczestnik biorąc udział w wydarzeniu jednocześnie wyraża zgodę na ewentualne zarejestrowanie gry przez Organizatora w formie fotografii oraz filmu reportażowego. Organizatorowi przysługuje nieograniczone w czasie i przestrzeni terytorialnej nieodpłatne prawo do wykorzystywania fotografii oraz filmu wyłącznie w celach związanych z działalnością Organizator, w szczególności poprzez publikację ww. materiałów na własnych stronach www, w mediach społecznościowych oraz własnych kanałach informacyjnych. Ewentualne wykorzystanie ww. materiałów odbywać się będzie z poszanowaniem godności wizerunku osób widocznych na zarejestrowanych materiałach i etyką.

16.   Logo gry, grafika oraz ilustracje użyte do gry: „To misie podoba”, stanową własność organizatora i nie wolno bez jego zgody powielać ich do celów komercyjnych.