ZESTAW AKTYWNA PACZKA – AKTYWNI W TERENIE I W DOMU Z FILMEM INSTRUKTAŻOWYM NAGRANYM Z DZIEĆMI

aktywne mikołajkiZestaw nr 3. Aktywna Paczka - aktywni w terenie i w domu z filmem instruktażowym nagranym z dziećmi. Kup tutaj!

(mamy jeszcze 2 inne zestawy, przeczytaj o nich tutaj)

Zastanawiasz się jak zorganizować Mikołajki i czas świąteczny dla swoich dzieci?
Ten pakiet w pełni poprowadzi Cię jak zorganizować atrakcyjny dzień, przy minimalnym nakładzie czasu i pracy.
Zamów Aktywną Paczkę z filmem instruktażowym, dzięki której aktywnie i ciekawie spędzisz czas zarówno na dworze, podczas gry terenowej jak i w domu - na pieczeniu pierniczków.
W tym pakiecie otrzymasz dostęp do filmu instruktażowego, na którym opowiemy jak przygotować się do wspólnego robienia pierniczków z dziećmi, a także jak najprościej je wykonać, by wszystko wyszło super, nic się nie spaliło a Wy mogli dobrze się bawić, oszczędzając przy tym czas.
Pokażemy też jak przygotować najlepszy na świcie lukier i jak to wszystko zrobić razem z dziećmi, delegując im zadania. Starsze dzieci spokojnie wykonają pierniczki same oglądając nasz film. Oczywiście do pieczenia koniecznie potrzebują pomocy starszej osoby.

Link do filmu instruktażowego otrzymujesz emailem oraz będzie dołączony jako QR kod w przesyłce. Film dostępny będzie na platformie Youtube do dn.29.12.2020 r.

W paczce znajdziesz mikołajkową uniwersalną grę terenową, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie i Twoich najbliższych oraz najważniejsze składniki na pierniki - domowe ciasto na piernikowe gotowe do rozwałkowania, foremki, posypkę i inne gadżety. Potrzebne są jeszcze: stolnica, wałek i...Wy! Użyjcie naszej krótkiej instrukcji i przygotujcie z gotowego już ciasta najpiękniejsze pierniczki na swoją choinkę. Każdy piernik przez Was udekorowany będzie unikatowy! Więcej szczegółów na temat pakietu znajdziesz poniżej.

Sprzedaż oferty do 11 grudnia 2020: 129,00 zł + koszty wysyłki

Każdy zakupiony zestaw wspiera  działalność Fundacji Kosmos.


Co jest potrzebne aby spędzić aktywnie czas na dworze i w domu?

Zacznij od przejrzenia instruktażowego filmu, do którego link otrzymasz mailowo a także w formie QR kodu w Paczce.

Z naszymi uniwersalnymi kartami, które zawierają wskazówki do ułożenia trasy gry terenowej, przeprowadzisz grę pod swoim domem, w parku, czy ogrodzie. W komplecie znajdziesz zestaw kart z mikołajkowo - świątecznymi zadaniami do wykonania z dziećmi, przeznaczonymi do realizacji zarówno w domu jak i na dworze. Grę można przeprowadzić całkowicie bezkontaktowo, więc możesz zaprosić do udziału przyjaciół swoich dzieci i z zachowaniem dystansu aktywnie spędzić czas!
Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w pakiecie: to nasze karty do gry i dołączone do niej proste gadżety, których możesz użyć podczas zadań. Przejrzysta instrukcja poprowadzi Cię krok po kroku, dzięki czemu spędzisz aktywny i radosny czas z dziećmi. Grę możesz wykorzystać ponownie przed świętami lub w przyszłym roku!

Po udanej grze terenowej biegnijcie do domu, zaparzcie rozgrzewającą herbatę i wspólnie przygotujcie świąteczne pierniczki choinkowe! W naszej Aktywnej Paczce znajdziecie najważniejsze składniki - domowe ciasto (gotowe do rozwałkowania), foremki, kolorową posypkę!

Wyręczymy Cię w skompletowaniu produktów i przygotowaniu idealnego piernikowego ciasta, dzięki czemu oszczędzisz swój czas i nerwy. Tobie zostawimy przysłowiową "wisienkę na torcie" - w piernikowym wydaniu, czyli samą frajdę w aktywnie, kreatywnie i wspólnie spędzonym czasie wolnym.
Zapraszamy do udanej zabawy.

Aktywna Paczka - aktywni w terenie i w domu z filmem instruktażowym nagranym z dziećmi. Zamów tutaj!

Paczka zawiera:

 1. karty do mikołajkowej gry terenowej wraz z prostymi gadżetami i instrukcją ułożenia gry,
 2. gotowe domowe ciasto na pierniki (produkt ozdobny do wykonania pierników choinkowych, skład: mąka pszenna, cukier, miód, masło, przyprawy korzenne, wykonane specjalnie do Twojego zamówienia),
 3. kolorową posypkę na pierniczki,
 4. rurka do wycinania dziurek do zawieszek,
 5. 3 foremki do wycinania,
 6. jednorazowy rękaw dekoracyjny do dekorowania lukrem,
 7. kolorowa mulina do zawieszania na choince,
 8. 4 arkusze papieru do pieczenia.

Do przygotowania przez Ciebie w domu:

- komputer lub inny sprzęt do obejrzenia filmu instruktażowego,

- stolnica lub czysty blat,

- wałek lub duży słoik/butelkę o równych ściankach,

- ew. mąka pszenna do podsypania,

- do wykonania lukru: woda, szklana i łyżeczka, lub białko z 1 jajka w misce i trzepaczka do białek/robot kuchenny,

- nożyczki,

- i oczywiście piekarnik.

SPOSÓB REALIZACJI ZAMÓWIEŃ:

 1. Pakiety sprzedajemy z rabatem 10% w formie przedsprzedaży do 29 listopada- zamawiasz i  płacisz teraz a my na początku grudnia realizujemy dostawę, tak aby przesyłka dotarła na Mikołajki.
 2. Do 11 grudnia możesz zamówić wybrany pakiet w cenie regularnej, a my wyślemy przesyłkę po 14 grudnia.
 3. Przedmiotem jednego z pakietów jest gotowe domowe ciasto przeznaczone do pieczenia pierników dekoracyjnych, wykonane bezpośrednio na maksimum 24 godz. przed wysyłką.
 4. Ty kupujesz nasz pakiet a my wspieramy Fundację Kosmos. Od każdego zakupionego pakiety przeznaczymy: 3 zł za pakiet nr 1; 4 zł za pakiet nr 2; 5 zł za pakiet nr 3.
 5. Pakiety są sprzedawane poprzez sklep zewnętrzny www.1koszyk.pl.
 6. Cała oferta znajdująca się na witrynie Warszawskie Gry Miejskie jest realizowana przez firmę Sea Guide Barbara Kotarba.