Zestaw Aktywna Paczka – aktywni w terenie i w domu.

Zestaw nr 2: Aktywna Paczka - aktywni w terenie i w domu. Kup ją tutaj!

(mamy jeszcze drugi zestaw, przeczytaj o nim tutaj)

Zastanawiasz się jak zorganizować Mikołajki i czas świąteczny dla swoich dzieci?
Skorzystaj z naszego gotowego pakietu z planem na ten czas. Zamów Aktywną Paczkę, dzięki której aktywnie i ciekawie spędzisz czas zarówno na dworze, podczas gry terenowej jak i w domu - na pieczeniu pierniczków.
W paczce znajdziesz mikołajkową uniwersalną grę terenową, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie i Twoich najbliższych oraz najważniejsze składniki na pierniki - domowe ciasto na piernikowe gotowe do rozwałkowania, foremki, posypkę i inne gadżety. Potrzebne są jeszcze: stolnica, wałek i...Wy! Użyjcie naszej krótkiej instrukcji i przygotujcie z gotowego już ciasta najpiękniejsze pierniczki na swoją choinkę. Każdy piernik przez Was udekorowany będzie unikatowy! Więcej szczegółów na temat pakietu znajdziesz poniżej.

Sprzedaż oferty do 11 grudnia 2020: 99,00 zł + koszty wysyłki (kup tutaj!)

Każdy zakupiony zestaw wspiera  działalność Fundacji Kosmos.


Co jest potrzebne aby zorganizować tą zabawę na dworze i w domu?
Opracowaliśmy uniwersalne karty ze wskazówkami do ułożenia trasy gry terenowej, którą możesz zaplanować pod swoim domem, w parku, czy ogrodzie oraz zestaw kart z mikołajkowo - świątecznymi zadaniami do wykonania z dziećmi! Grę można przeprowadzić całkowicie bezkontaktowo, więc możesz zaprosić do udziału przyjaciół swoich dzieci i z zachowaniem dystansu aktywnie spędzić czas!
Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w pakiecie: to nasze karty do gry i dołączone do niej proste gadżety, których możesz użyć podczas zadań. Przejrzysta instrukcja poprowadzi Cię krok po kroku, dzięki czemu spędzisz aktywny i radosny czas z dziećmi. Grę możesz wykorzystać ponownie przed świętami lub w przyszłym roku!

Po udanej grze terenowej biegnijcie do domu, zaparzcie rozgrzewającą herbatę i wspólnie przygotujcie świąteczne pierniczki choinkowe! W naszej Aktywnej Paczce znajdziecie najważniejsze składniki - domowe ciasto (gotowe do rozwałkowania), foremki, posypkę! Na podstawie naszej krótkiej instrukcji szybko przygotujcie miejsce do wykonania pierniczków i wykonacie wspólnie własne ozdoby świąteczne.

Zamów zestaw "Aktywna Paczka - aktywni w terenie i w domu" i ciesz się udaną zabawą (kup go tutaj). 

Paczka zawiera:

 1. karty do mikołajkowej gry terenowej wraz z prostymi gadżetami i instrukcją ułożenia gry,
 2. gotowe domowe ciasto na pierniki (produkt ozdobny do wykonania pierników choinkowych, skład: mąka pszenna, cukier, miód, masło, przyprawy korzenne, wykonane specjalnie do Twojego zamówienia),
 3. kolorową posypkę na pierniczki,
 4. rurka do wycinania dziurek do zawieszek,
 5. 3 foremki do wycinania,
 6. jednorazowy rękaw dekoracyjny do dekorowania lukrem,
 7. kolorowa mulina do zawieszania na choince,
 8. 4 arkusze papieru do pieczenia.

Do przygotowania przez Ciebie w domu:

- stolnica lub czysty blat,

- wałek lub duży słoik/butelkę o równych ściankach,

- ew. mąka pszenna do podsypania,

- do wykonania lukru: woda, szklana i łyżeczka, lub białko z 1 jajka w misce i trzepaczka do białek/robot kuchenny,

- nożyczki,

- i oczywiście piekarnik.

SPOSÓB REALIZACJI ZAMÓWIEŃ:

 1. Pakiety sprzedajemy z rabatem 10% w formie przedsprzedaży do 29 listopada- zamawiasz i  płacisz teraz a my na początku grudnia realizujemy dostawę, tak aby przesyłka dotarła na Mikołajki.
 2. Do 11 grudnia możesz zamówić wybrany pakiet w cenie regularnej, a my wyślemy przesyłkę po 14 grudnia.
 3. Przedmiotem jednego z pakietów jest gotowe domowe ciasto przeznaczone do pieczenia pierników dekoracyjnych, wykonane bezpośrednio na maksimum 24 godz. przed wysyłką.
 4. Ty kupujesz nasz pakiet a my wspieramy Fundację Kosmos. Od każdego zakupionego pakiety przeznaczymy: 3 zł za pakiet nr 1; 4 zł za pakiet nr 2; 5 zł za pakiet nr 3.
 5. Pakiety są sprzedawane poprzez sklep zewnętrzny www.1koszyk.pl.
 6. Cała oferta znajdująca się na witrynie Warszawskie Gry Miejskie jest realizowana przez firmę Sea Guide Barbara Kotarba.