Zestaw Aktywni na dworze. Mikołajkowa gra terenowa.

Zestaw nr 1: Aktywni na dworze. Mikołajkowa gra terenowa.  Kup ją tutaj!

Jakie będzie w tym roku świąteczny czas? Z nami będzie udany!

Nasza Mikołajkowa uniwersalna gra terenowa pomoże w zorganizowaniu takiego czasu. Zabierz swoich najbliższych na naszą bezobsługową mikołajkową grę miejską! Przygotowaliśmy dla Ciebie uniwersalne karty ze wskazówkami do ułożenia trasy, którą możesz zaplanować pod swoim domem, w parku, czy ogrodzie oraz zestaw kart z mikołajkowo - świątecznymi zadaniami do wykonania z dziećmi! Grę można przeprowadzić całkowicie bezkontaktowo, wiec możesz zaprosić do udziału przyjaciół swoich dzieci i z zachowaniem dystansu aktywnie spędzić czas.

Sprzedaż oferty do 22 grudnia 2020 lub wyczerpania nakładu: 45,00 zł - odbiór własny, z wcześniejszym potwierdzeniem daty odbioru, z Galerii Art, ul. Krakowskie Przedmieście 83.

Każdy zakupiony zestaw wspiera  działalność Fundacji Kosmos.


Co jest potrzebne aby zorganizować tą zabawę na dworze?

Wszystko czego potrzebujesz to nasze karty do gry i dołączone do gry proste gadżety, których możesz użyć podczas zadań. Nasza przejrzysta instrukcja poprowadzi Cię krok po kroku, dzięki czemu spędzisz aktywny i radosny czas z dziećmi. Grę możesz wykorzystać ponownie przed świętami lub w przyszłym roku!

Zamów zestaw "Aktywni na dworze” i ciesz się udaną zabawą (kup go tutaj). 

Paczka zawiera: karty do mikołajkowej gry terenowej wraz z prostymi gadżetami i instrukcją zastosowania kart do gry. Przesyłka zostanie wysłana usługą InPost.

SPOSÓB REALIZACJI ZAMÓWIEŃ:

  1. Pakiety sprzedajemy z rabatem 10% w formie przedsprzedaży do 29 listopada- zamawiasz i  płacisz teraz a my na początku grudnia realizujemy dostawę, tak aby przesyłka dotarła na Mikołajki.
  2. Po 11 grudnia możesz zamówić grę w cenie regularnej z odbiorem własnym do 22 grudnia, po potwierdzeniu daty odbioru.
  3. Ty kupujesz nasz pakiet a my wspieramy Fundację Kosmos. Od każdej zakupionej gry pakiety przeznaczymy 3 zł na rzecz Fundacji.
  4. Pakiety są sprzedawane poprzez sklep zewnętrzny www.1koszyk.pl.
  5. Cała oferta znajdująca się na witrynie Warszawskie Gry Miejskie jest realizowana przez firmę Sea Guide Barbara Kotarba.