KONCERTY

KONCERT CHOPINOWSKI
Chopin Point Warsaw to miejsce leżące w sercu Starego Miasta w Warszawie. Nasza działalność to codzienne koncerty chopinowskie w wyjątkowych wnętrzach a także prywatne koncerty chopinowskie, które można zamówić dla zagranicznych gości, na uroczystość firmową, lub z okazji wydarzeń rodzinnych.

Codzienne koncerty Chopinowskie, które odbywają się o godz. 19:00 są wspaniałą okazją, by podzielić się z gośćmi magią muzyki Fryderyka Chopina w wykonaniu wybitnych pianistów. Poza muzyką, goście poznają również nutę polskiego tradycyjnego trunku, którym częstujemy przy każdym koncercie.

Recitale realizowane są przez wybitnych artystów, wielokrotnie nagradzanych w konkursach międzynarodowych, w formule która nawiązuje do popularnych w XIX w, recitali salonowych. Na naszym recitalu możesz poczuć się jakbyś spotkał się z samym Fryderykiem Chopinem.

Ważnym elementem naszej działalności jest popularyzowanie wiedzy o Fryderyku Chopinie, jako o człowieku, mieszkańcu Warszawy i przybliżanie jego twórczości.

Dzięki gościom odwiedzający koncert chopinowski w Chopin Point Warsaw, na portalu Trip Advisor mamy przyznane 1 miejsce w kategorii pokazów i koncertów. W roku 2019 otrzymaliśmy prestiżowe wyróżnienie Województwa Mazowieckiego "Najlepszy Produkt Turystyczny 2019 roku".

Aktualnie recitale odbywają się w Galerii Art należącej do Okręgu Warszawskiego Związku Polskich Artystów Plastyków, ul Krakowskie Przedmieście 83.

Znajdujemy się w historycznym budynku przy ul. Krakowskie Przedmieście 62, w którym kompozytor w wieku 13 lat zagrał koncert. Kameralna przestrzeń inspirowana formułą salonów, w jakich grywał kompozytor, sprzyja relaksowi i poszerzeniu wiedzy o kompozytorze.

W ciągu dnia jesteśmy przyjaznym miejscem, które oferuje znakomitą kawę i specjały inspirowane smakami znanymi F. Chopinowi, a także pozwala lepiej poznać go jako człowieka, mieszkańca Warszawy.

Szczegóły dotyczące koncertów znajdziesz na stronie Chopin Point Warsaw

 

Miejsce koncertów:
Galeria Art
Krakowskie Przedmieście 83
00-079 Warszawa
kom: +48 601 808 392
info@chopin.events