gry miejskie

GRY MIEJSKIE

 

gry miejskie WarszawaTo najlepsza integracja w mieście. Bez dodatkowych kosztów transportu i noclegów.
Dobra dla pracowników, jak i klientów. Dopełnienie wewnętrznego spotkania, lub główna atrakcja międzynarodowych zjazdów.

Realizujemy gotowe, sprawdzone programy. Łączymy aktywność, zwiedzanie miasta, dobrą zabawę, wyzwania i własne marzenia o przygodzie.
Rywalizacja między uczestnikami, lub synergia zespołu – obie opcje są możliwe. Po polsku i angielsku, a na życzenie w innych językach.

Gotowe scenariusze dopasujemy do wymagań konkretnych grup. A jeśli potrzebny jest ekstra program dla konkretnej firmy lub wydarzenia – skroimy go na miarę i uszyjemy.

Nasze gry są różnorodne, każda przebiega inną trasą i opowiada inne historie.
Czas przeprowadzenie gry jest elastyczny, tak samo jak ilość osób, która może wziąć udział w grze.

Zaufaj rekomendacjom i zamów!

A jeśli jeszcze nie wiesz czym jest gra miejska dowiesz się tego tutaj
Gra miejska to rodzaj interaktywnej zabawy w mieście. Zawiera w sobie elementy podchodów i aktywnego zwiedzania miasta. Różnorodność zadań, nieprzewidywalna trasa, nieznane zakamarki miasta na zapleczu głównych szlaków, zagadki do rozwiązania ubrane w przygodowy scenariusz znakomicie wypełnią zadania: odpoczynku, relaksu, zwiedzania i integracji równocześnie.
Gra miejska jest atrakcyjnym programem w dużej mierze dzięki animatorom, którzy doskonale wcielają się w odgrywane postaci. I w tym miejscu dziękujemy naszym animatorom!
Grę można pokonywać indywidualnie, ale my zawsze polecamy pracę zespołową – co dwie (trzy, cztery...) głowy to nie jedna!

  • Gra “Skarb Starego Miasta”

    Skarb Starego Miasta   Klasyczne poszukiwanie skarbu z prawdziwą historią w tle (treasure hunt, city quest). Dostaniecie mapę i wskazówki,…

  • Gra “Zagraj w Chopina”

    Zagraj w Chopina   Wielkim pianistą i kompozytorem był Fryderyk Chopin. Jest naszą dumą narodową, urodził się w Żelazowej Woli,…

  • Gra “Wehikuł czasu”

    Wehikuł czasu   Gra z polskimi wynalazkami. Czy kiedykolwiek marzyliście o podróżach w czasie? A co jeśli moglibyście po prostu…