imprezy integracyjne

IMPREZY INTEGRACYJNE

 

2016 integracja

Znamy sytuacje, gdy impreza integracyjna kojarzy się pracownikom głównie z aktywnością w barze. Mamy sprawdzone sposoby na udaną integracje.

Działamy na bazowych programach, które dostosowujemy do potrzeb grupy.

- Miód, malina, od jedzenia zdrowie się zaczyna. CSR od kuchni, czyli zdrowie w firmie.

Czasem organizujemy wykład z uczestnikami, jednak najlepiej sprawdzają się dwa poniższe programy:

  • wspólne integracyjne warsztaty, które poruszają problemy zdrowia oraz jak zmienić długoletnie przyzwyczajenia na lepsze nawyki,
  • gra integracyjna na temat funkcjonowania ciała.

- Nudołamacz konferencyjny

Idealny program podczas przerwy konferencyjnej lub szkoleniu firmowym – ożywi atmosferę, rozrusza umysły, zwłaszcza po leniwej przerwie na lunch i zintegruje uczestników.
Nasz NUDOŁAMACZ to drużynowa gra, wzorowana na grze planszowej, podczas której uczestnicy wytężają intelekt, nie mięśnie. Drużyny kibicują i wspomagają swoich reprezentantów, którzy po drodze w wyścigu do mety na wielkiej planszy mają udzielić odpowiedzi na pytania. Cała drużyna może podpowiadać i pomagać w rozwiązaniu. Jak w każdej grze, istnieją zasady, które mogą zdyskwalifikować faworyta lub dać nieoczekiwane zwycięstwo osobie z końca “peletonu”.

Dużą zaletą programu jest możliwość dynamicznego kontrolowania czasu trwania gry bez straty zabawy.
Tematyka humorystycznych pytań to historia Warszawy, polskie obyczaje. Możemy w treść gry wpleść WAŻNE INFORMACJE Z TEMATU KONFERENCJI LUB ŻYCIA FIRMY.
Jednym mobilnym programem łatwym do zorganizowania wszędzie, eliminujemy trudną dla organizatora sytuację.